محل تبلیغات شما
ورزش 3/ کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و 34 ساله یوونتوس جایزه اساطیر مارکا را دریافت کرد.
نشریه مارکا از سال 1997 جایزه ای تحت عنوان جایزه اساطیر مارکا به ورزشکاران موفق اهدا می کند. کریستیانو رونالدو امسال با کسب قهرمانی در لباس یوونتوس در ایتالیا تبدیل به اولین بازیکنی شد که در سه لیگ معتبر سری آ، لالیگا و لیگ برتر به قهرمانی دست یافته و به همین دلیل امسال این جایزه به وی تعلق گرفت.
جالب اینجاست اگرچه سال گذشته اخباری در مورد رابطه بد رونالدو و فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید به گوش می رسید، اما آنها در جریان این مراسم یکدیگر را بغل کرده و عکسی به یادگار گرفتند تا نشان دهند اختلافی بین آنها وجود ندارد.
رونالدو بعد از دریافت این جایزه گفت: "این جایزه در یک جای بسیار زیبا در موزه من قرار خواهد گرفت. مادرید برای من شهری ویژه است، من مسافرت های زیادی رفته ام اما معدود شهرهایی برای من مانند مادرید هستند. این جایزه ناشی از عملکردی است که من در رئال مادرید داشته ام. این یک جایزه اسپانیایی است و باعث خوشحالی من شده است. از همه کسانی که به من در دستیابی به این عنوان کمک کرده اند تشکر می کنم. این جایزه برای من یک افتخار بزرگ است و امیدوارم به زودی به مادرید برگردم."
منبع: اخرین خبر

بوی بهبود ز اوضاع ایران می‌آید!

سخت‌ترین بازی‌های منتشر شده در تاریخ

بررسی پورشه کاین ۲۰۱۹؛ تراژدی تکراری!

جایزه ,مادرید ,رونالدو ,یک ,مارکا ,کریستیانو ,این جایزه ,برای من ,رئال مادرید ,جایزه اساطیر ,اساطیر مارکا ,جایزه اساطیر مارکا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

او می گفت trifarlaking Francine's receptions Horace's memory احادیث اهل بیت علیهم السلام slimdyryla نماینده مجاز پاناسونیک در ایران دیزل ژنراتور پرکینز Esperanza's game آگهی نامه